Hãhã

Vinařství Hãhã - Nový Zéland, oblast Marlborough

Hãhã znamená v maorštině lahodné a pikantní. Vína z Nového Zélandu se vyznačují svou plnou chutí a jedinečným aroma.

Rodinná vinařská společnost je hrdá na to, že vyrábí vysoce kvalitní vína s vysokou hodnotou, která spojuje lidi - přátele a rodinu, mladé i staré, a to z blízka i daleka. Historie vína Hãhã začala, když si tři rodiny, které se podílely na vývozu jablek, masa a mořských plodů, povídaly o přidávání vína do směsí. Tento rozhovor vedl k jednomyslné dohodě, že vyrobí lahodné víno z Nového Zélandu, které rozšíří do celého světa. Na pomoc přizvali ještě čtvrtou rodinu, aby se k nim připojila a víno Hãhã tak zahájilo svou výrobu. V roce 2011 se objevily první výsledky.

Region definuje chuť a aroma toho, co nakonec naleznete ve sklenkách. Půda, klima a profil krajiny tvoří dohromady jedinečné podmínky, ze kterých každá odrůda získává svůj typický podpis. Výběr hroznů pro vína Hãhã pochází z oblasti Marlborough na Novém Zélandu.

Z vinařství Hãhã Vám přinášíme ohromující Sauvignon Blanc a lahodné Chardonnay. Obě tato prémiová Marlborough vína, kde se víno v tomto druhém největším regionu pěstuje již od roku 1851, znamenají excelentní varianty vín z těch nejznámějších odrůd


385
3861385386

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem