Doprava

Osobní převzetí:

logo Tržiště

Vaši objednávku je možno vyzvednout osobně na naší kamenné prodejně Pekárna TRŽIŠTĚ, Pikrtova 1737/1a, Praha 4 Pankrác (vlevo od hlavního vchodu do budovy Enterprise), a to v pracovní dny od pondělí do pátku 8.00 - 17.00 hod (ve čtvrtek 8.00 - 21.00 hod - pokud se koná ochutnávka Prosecco & Wine!). Při platbě při převzetí zboží je celková cena objednávky navýšena o poplatek ve výši 31 Kč.


Zašleme přes jednu z těchto následujících přepravních společností:
https://www.ulozenka.cz/images/partners/ulozenka.jpg

Uloženka Partner (přes výdejní pobočky v celé ČR) - cena 66 Kč, 79 Kč nebo 119 Kč vč. DPH
Uloženka Partner (Doručení na adresu) - cena 83 Kč, 97 Kč nebo 123 Kč vč. DPH

Výběr možností Vám bude automaticky nabídnut při objednávce (v kroku "Doprava a platba") v závislosti na váze a rozměru Vaší objednávky.
V případě, že Vaše objednávka přesáhne částku 2.000 Kč vč. DPH, máte od nás dopravu ZDARMA!

 

https://files.packeta.com/web/images/page/Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove.png


Zásilkovna
(přes pobočky Z-Point v celé ČR) - cena 62 Kč nebo 114 Kč vč. DPH
Zásilkovna (Doručení na adresu) - cena 79 Kč nebo 108 Kč vč. DPH

Výběr možností Vám bude automaticky nabídnut při objednávce (v kroku "Doprava a platba") v závislosti na váze a rozměru Vaší objednávky.
V případě, že Vaše objednávka přesáhne částku 2.000 Kč vč. DPH, máte od nás dopravu ZDARMA!

Zásilka přes Uloženku či Zásilkovnu Vám bude doručena nejpozději do tří pracovních dnů s ohledem na čas vytvoření objednávky.
Od 1.11.2020 je zavedena zkrácená úložní doba zásilek na výdejních místech na 5 kalendářních dnů s možností prodloužení o jeden den.
Jakmile vybraný dopravce převezme Vaši zásilku k přepravě, obdržíte prostřednictvím SMS nebo mailu přepravní kód zásilky s ID kódem pro sledování zásilky. Součástí odkazu je informace o aktuálním pohybu zásilky, o výdejním místě (karta pobočky s veškerými kontaktními údaji, otevíracích hodinách, způsobech dopravy apod.), dále platební pokyny, datum uložení zásilky s možností jeho automatizovaného prodloužení či podmínky k vyzvednutí zásilky. Další informaci (mail či SMS) obdržíte ve chvíli, kdy je zásilka přijata na výdejní místo – Vaše zásilka je připravena k výdeji. Následuje ještě upozornění na blížící se konec úschovy, před vypršením doby pro vyzvednutí zásilky.

Messenger
(Doručení na adresu) - cena od 145 Kč vč. DPH (za 6 lahví), 218 Kč vč. DPH (za 12 lahví), 290 Kč vč. DPH (za 18 lahví), 363 Kč vč. DPH (za 24 lahví)...
Cena dopravy Vám bude automaticky vypočítána při objednávce (v kroku "Doprava a platba") v závislosti na váze či počtu objednaných lahví.

Messenger je rychlý a šikovný přepravce, který ví, že víno je křehké zboží a podle toho se zásilkami také zachází. V závislosti na čase vytvoření Vaší objednávky k Vám zboží dorazí do dvou dnů, co ji vypravíme na cestu. Kurýr se Vám dopředu ozve s upřesněním času doručení.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.