Doprava

Osobní převzetí:

logo Tržiště

Vaši objednávku je možno vyzvednout osobně na naší kamenné prodejně Pekárna TRŽIŠTĚ, Pikrtova 1737/1a, Praha 4 Pankrác (vlevo od hlavního vchodu do budovy Enterprise), a to v pracovní době od pondělí do čtvrtka 8.00 - 17.00 hod, pátek 8:00 - 15:00 hod.
Ve chvíli, kdy je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí budete informováni emailem. Do té doby prosím vyčkejte a Vaši objednávku nevyzvedávejte!
NEPŘEHLÉDNĚTE!! Všechny produkty nabízené na eshopu nejsou dostupné v kamenné prodejně a musíme ho tam pro Vás nejprve doručit. 


Zaslání přes jednu z následujících přepravních společností:

Výběr možností Vám bude automaticky nabídnut při objednávce (v kroku "Doprava a platba") v závislosti na váze a rozměru Vaší objednávky.
V případě, že Vaše objednávka přesáhne částku 2.300 Kč vč. DPH, máte od nás dopravu ZDARMA!

 https://files.packeta.com/web/images/page/Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove.png


Zásilkovna
(přes pobočky Z-Point, Z-BOX, Alzabox v celé ČR) - od cena od 65 Kč vč. DPH
Zásilkovna
(Doručení na adresu) - cena od 96 Kč vč. DPH

Výběr možností Vám bude automaticky nabídnut při objednávce (v kroku "Doprava a platba") v závislosti na váze a rozměru Vaší objednávky.
V případě, že Vaše objednávka přesáhne částku 2.300 Kč vč. DPH, máte od nás dopravu ZDARMA!

Zásilka přes Zásilkovnu Vám bude doručena nejpozději do tří pracovních dnů s ohledem na čas objednávky.
Jakmile vybraný dopravce převezme Vaši zásilku k přepravě, obdržíte prostřednictvím SMS nebo/a mailu přepravní kód zásilky s ID kódem pro sledování zásilky. Součástí odkazu je informace o aktuálním pohybu zásilky, o výdejním místě (karta pobočky s veškerými kontaktními údaji, otevíracích hodinách, způsobech dopravy apod.), dále platební pokyny, datum uložení zásilky s možností jeho automatizovaného prodloužení či podmínky k vyzvednutí zásilky. Další informaci (mail či SMS) obdržíte ve chvíli, kdy je zásilka přijata na výdejní místo – Vaše zásilka je připravena k výdeji. Následuje ještě upozornění na blížící se konec úschovy, před vypršením doby pro vyzvednutí zásilky!
Vánoční sezóna 2023 - Co udělat pro to, aby Vám objednávka dorazila do Vánoc? Nejdůležitější ze všeho, je zaslat a v případě úhrady předem i uhradit zásilku s dostatečným předstihem.
- doručení do Štědrého dne platí pro uhrazené objednávky nebo objednávky na dobírku nejpozději do 18.12.2023 (doprava na Slovensko do 14.12.2023)
- od 1.11.2023 dojde ke zkrácení úložení zásilek na výdejních místech na 5 dnů s možností prodloužení o max. 2 dny. 
Moc dobře víme, že spousta zákazníků řeší dárky opravdu na poslední chvíli. Objednávky tedy můžete samozřejmě zasílat i po uvedených datech. Uděláme vše pro to, abychom je do Vánoc doručili. Při podání po doporučeném termínu však každým dnem významně roste riziko, že Vám zásilka včas nedorazí nebo si ji nestihnete vyzvednout.Messenger
(Doručení na adresu) - cena od 1.3.2023 je 175 Kč vč. DPH (za 6 lahví), 266 Kč vč. DPH (za 12 lahví), 357 Kč vč. DPH (za 18 lahví), 448 Kč vč. DPH (za 24 lahví)...Cena dopravy Vám bude automaticky vypočítána při objednávce (v kroku "Doprava a platba") v závislosti na váze či počtu objednaných lahví. Max. počet kartonů na jednu adresu je 20.

Messenger je rychlý a šikovný přepravce, který ví, že víno, skleničky či oleje je křehké zboží a podle toho se zásilkami také zachází. V závislosti na čase vytvoření Vaší objednávky k Vám zboží dorazí obvykle následující den poté, co ji vypravíme na cestu. V předvánočním čase se termín dodání může prodloužit o 1-2 dny. Kurýr se Vám dopředu ozve s upřesněním času doručení (obvykle doručení probíhá mezi 8-17hod).
V případě, že Vaše objednávka přesáhne částku 2.300 Kč vč. DPH, máte od nás dopravu ZDARMA!