Olearia del Garda

OLEARIA DEL GARDA - Bardolino, severní Itálie, jezero Lago di Garda

Extra panenský olivový olej - Extra Virgin Olive Oil

Po více než třicet let se společnost Olearia del Garda věnuje výběru a distribuci jedné z nejdůležitějších složek středomořské stravy, Extra panenského olivového oleje, čímž s vášní a odhodláním vkládá do tradice a propagace tohoto produktu, světového dědictví UNESCO, neocenitelný zdroj také pro oblast jezera Garda, kde má společnost sídlo.

Z nejsevernější oblasti jezera Garda v Malcesine, kde byla v první polovině 80. let první továrna založena, se roku 1987 přestěhovala do Bardolina v jihovýchodní části jezera. Společnost založil Augusto Erbifori, který přinesl do firmy třicetileté zkušenosti v odvětví olivového oleje, což se již na počátku ukázalo jako efektivní a produktivní. Ve skutečnosti jde o nejsevernější evropskou produkční oblast, kde se olivy pěstují od pradávna, a to díky mírnému, typicky středomořskému podnebí na břehu jezera.

Firma se brzy etablovala s předními distribučními řetězci, které dnes zůstávají jejich nejdůležitějšími italskými klienty. A s velkým programem proniknutí na trh v zahraničí, se tak Olearia del Garda nachází nejen v Itálii, ale významnou část (přibližně 55% z celkových 4 milionů litrů), vyváží do prestižních mezinárodních firem.

S ročním obratem kolem 15-20 milionů EUR je dnes společnost svěřena synovi zakladatele Robertovi Erbifori, který jej provozuje společně s exportním manažerem.

Díky profesionalitě dalších zaměstnanců tak společnost Olearia del Garda přináší odhodlání a přesvědčení k jejímu poslání distribuce kvalitního olivového oleje, udržování tradice středomořské stravy a její převádění do širšího světa.

Po staletí byla tato drsná rostlina s velkými kvalitami, na slunných terasách morénových kopců obklopujících jezero Garda, základním prvkem středomořské kulinářské kultury a neocenitelným zdrojem z území ledovcového původu.

 
My Vám nyní přinášíme možnost vybrané produkty z jejich skvělé nabídky kvalitních produktů zakoupit.

 

 

119
5951119595

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem