Sklenice na víno I Meravigliosi CABERNET/MERLOT, Luigi Bormioli, 700 ml, 6 ks, C496 Přepychový design na Váš stůl

Neohodnoceno
 
Dostupnost Skladem (3 balení)
986 Kč
   
Značka Luigi Bormioli
Kategorie Sklenice Luigi Bormioli
 

Sada 6 luxusních sklenic CABERNET / MERLOT o objemu 700 ml ze série I Meravigliosi na bílé či červené víno z dílny špičkového italského výrobce nápojového skla Luigi Bormioli z materiálu bez obsahu olova, tažené z jednoho kusu roztavené hmoty, zaručující specifické fyzikální vlastnosti skla.

Jedná se o absolutně transparentní a robustní sklenice s originálními vlastnostmi, které jsou srovnatelné se znaky ruční výroby.

Sklenice je vyrobena z dokonale průhledného a čirého křišťálového skla . Jedná se o patentovanou High-Tech technologii výroby skla s novými, výjimečnými chemickými, mechanickými a optickým vlastnostmi, jenž byla vyvinuta společností Luigi Bormioli.

Řadu I Meravigliosi charakterizuje především nový tvar, který zaujme svojí jednoduchostí a dokonalostí. Nová technologie reprodukuje nejlepší řemeslné techniky zachovávající všechny dosavadní předností prémiové technologie  a přináší nové vnímání parametrů sklenic na víno.

Tvarově robustní a flexibilní.

Super lehké a vyvážené pro degustaci víno.

Přenáší kvalitu a intenzitu vůně vína.

Vytváří dokonalou rovnováhu chuťových složek vína.

Svými harmonickými tvary přispívá k vyváženému pocitu při degustaci vína.

Tvarem s rovným dnem vytváří unikátní dekantační efekt.

Tvar vinných sklenic maximálně zvýrazní skutečné přednosti aromatických látek, chuť a barvu vína. Sklenice jsou díky svému podstavci velmi stabilní a s tenkou stopkou 5 mm působí velmi příjemně a lehce. Ultra tenký okraj sklenice 0,95 mm podporuje vynikajííc pocit v ústech. Profil sklenice umožní při degustačním pohybu optimální průtok aromatických látek vína.

Tenká tažená nožka s příměsí titanu s vysokou pružností a vysokou stabilitou sklenice .

Pevnost a zvučnost sklenice je typickou vlastností křišťálového skla.

Lom světla umožňuje vidět nezkreslenou barvu vína.

Laserem broušený, extra jemný okraj sklenice zaručuje vynikající požitek z vína již při prvním kontaktu.

Celistvost skla zajišťuje odolnost i po 4000 umytí v myčce.

Vysoká mechanická odolnost, zesílení kalichu po jeho obvodu.

Velká schopnost pohlcovat mechanické nárazy.

Z těchto jedinečných vlastností vychází kolekce nápojového skla pro vinaře ACCADEMIA LUIGI BORMIOLI splňující požadavky profesionálů. Tento sortiment výrobků z bezolovnatého foukaného křišťálového skla se vyznačuje vysokou rezonancí, zářivým vzhledem, průzračností a transparentností. Základní design těchto výrobků splňuje nejnáročnější profesionální požadavky a je vhodný i pro náročné milovníky vína s vytříbeným vkusem.

  • Sada 6 sklenic / Set of 6 glasses
  • Objem sklenice/Glass volume: 700 ml / 23 3/4 oz
  • Výška/Height: 243 mm, Ø 101 mm
  • Baleno v barevné kartonové krabičce po 6 ks / Packed in a colour cardboard box in a set of 6 pcs
  • Výrobce/Made by: Luigi Bormioli, Itálie/Italy

A set of 6 luxury CABERNET / MERLOT glasses with a volume of 700 ml from the I Meravigliosi wine glass series from the workshop of the top Italian drinking glass manufacturer Luigi Bormioli made of lead-free material, drawn from one piece of molten material, guaranteeing the specific physical properties of the glass.

It is an absolutely transparent and robust glass with original properties that are comparable to the features of handmade production.

The glass is made of perfectly transparent and clear crystal glass. It is a patented High-Tech glass production technology with new, exceptional chemical, mechanical and optical properties, developed by Luigi Bormioli.


The I Meravigliosi series is mainly characterized by a new shape, which impresses with its simplicity and perfection. The new technology reproduces the best craft techniques, preserving all the existing advantages of premium technology and brings a new perception of the parameters of wine glasses.

Robust and flexible in shape.

Super light and balanced for wine tasting.

It transmits the quality and intensity of the aroma of the wine.

It creates a perfect balance of taste components of wine.

With its harmonious shapes, it contributes to a balanced feeling when tasting wine.

The flat-bottomed shape creates a unique decanting effect.

The shape of the wine glasses maximally emphasizes the real advantages of aromatic substances, taste and color of the wine. Thanks to their base, the glasses are very stable and with a thin 5 mm stem they look very pleasant and light. The ultra-thin rim of the 0.95 mm glass promotes an excellent mouthfeel. The profile of the glass allows for an optimal flow of aromatic substances of the wine during the tasting movement.


Enhance superior aroma diffusion.
SON.hyx - High-Tech blown lead-free crystal glass, is break resistant and dishwasher safe.
Titanium Reinforced - Permanent anti-abrasion treatment applied directly to the glass’ stems to increase resistance to breakages.
Fine, reinforced and laser cut rims.
Pulled stems do not have any mold seams and are highly flexible.
Flat foot to guarantee better stability and easy to hold.
Made by Luigi Bormioli in Italy.

Hmotnost 2 kg