Sklenice na víno Atelier SPARKLING/SPUMANTE, Luigi Bormioli, 200 ml, 6 ks, C402 Do poslední bublinky

Neohodnoceno
 
Dostupnost Skladem (7 balení)
905 Kč
   
Značka Luigi Bormioli
Kategorie Sklenice Luigi Bormioli
 

Sada 6 luxusních sklenic SPARKLING / SPUMANTE o objemu 200 ml ze série Atelier na prosecco, sekt či champagne z dílny špičkového italského výrobce nápojového skla Luigi Bormioli z materiálu bez obsahu olova, tažené z jednoho kusu roztavené hmoty, zaručující specifické fyzikální vlastnosti skla.

Jedná se o absolutně transparentní a robustní sklenice s originálními vlastnostmi, které jsou srovnatelné se znaky ruční výroby.

Sklenice je vyrobena z dokonale průhledného a čirého křišťálového skla . Jedná se o patentovanou High-Tech technologii výroby skla s novými, výjimečnými chemickými, mechanickými a optickým vlastnostmi, jenž byla vyvinuta společností Luigi Bormioli.

Tenká tažená nožka s příměsí titanu s vysokou pružností a vysokou stabilitou sklenice .

Pevnost a zvučnost sklenice je typickou vlastností křišťálového skla.

Lom světla umožňuje vidět nezkreslenou barvu vína.

Laserem broušený, extra jemný okraj sklenice zaručuje vynikající požitek z vína již při prvním kontaktu.

Celistvost skla zajišťuje odolnost i po 4000 umytí v myčce.

Vysoká mechanická odolnost, zesílení kalichu po jeho obvodu.

Velká schopnost pohlcovat mechanické nárazy.

Z těchto jedinečných vlastností vychází kolekce nápojového skla pro vinaře ACCADEMIA LUIGI BORMIOLI splňující požadavky profesionálů. Tento sortiment výrobků z bezolovnatého foukaného křišťálového skla se vyznačuje vysokou rezonancí, zářivým vzhledem, průzračností a transparentností. Základní design těchto výrobků splňuje nejnáročnější profesionální požadavky a je vhodný i pro náročné milovníky vína s vytříbeným vkusem.

Série ATELIER z kolekce Accademia Luigi Bormioli se svými hladkými geometrickými tvary je klasickou nabídkou, která je elegantním tvarem a zvláštními vlastnosti vhodná pro stylové servírování. Charakteristické jsou „bodem perlení“ čímž je dosahováno výrazných světelných efektů zvyšujících barvu vína a především v sektových číších je dosahováno jemného dlouhotrvajícího perlení.

  • Sada 6 sklenic / Set of 6 glasses
  • Objem sklenice/Glass Volume: 200 ml / 6 3/4 oz
  • Výška/Height: 222 mm, Ø 67 mm
  • Baleno v barevné kartonové krabičce po 6 ks/ Packed in a colour cardboard box in a set of 6 pcs
  • Výrobce/Made by: Luigi Bormioli, Itálie/Italy

A set of 6 luxury SPARKLING / SPUMANTE glasses with a volume of 200 ml from the Atelier wine series for your prosecco, sect or champagne from the workshop of the top Italian drinking glass manufacturer Luigi Bormioli made of lead-free material, drawn from one piece of molten material, guaranteeing the specific physical properties of the glass.

It is an absolutely transparent and robust glass with original properties that are comparable to the features of handmade production.

The glass is made of perfectly transparent and clear crystal glass. It is a patented High-Tech glass production technology with new, exceptional chemical, mechanical and optical properties, developed by Luigi Bormioli.


The ATELIER series from the Accademia Luigi Bormioli collection with its smooth geometric shapes is a classic offer that has an elegant shape and special features suitable for stylish serving. They are characterized by a "sparkling point", which achieves significant light effects that increase the color of the wine, and especially in sparkling glasses, a fine, long-lasting sparkling is achieved.

Enhance superior aroma diffusion.
SON.hyx - High-Tech blown lead-free crystal glass, is break resistant and dishwasher safe.
Titanium Reinforced - Permanent anti-abrasion treatment applied directly to the glass’ stems to increase resistance to breakages.
Fine, reinforced and laser cut rims.
Pulled stems do not have any mold seams and are highly flexible.
Flat foot to guarantee better stability and easy to hold
Made by Luigi Bormioli in Italy.

Hmotnost 2 kg