BIO
  • 1 z 3
 

BIO Dýňový olej Hirtl Černé zlato

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
276 Kč
Značka Weingut Hirtl
Kategorie Extra panenský olivový olej
Položka byla vyprodána...
 

BIO Dýňový olej 250 ml
(BIO Kürbis-Kernöl)

Další ze skvělých produktů vinařství Hirtl je vysoce kvalitní produkt ve stylové balení.
Sami organicky pěstují dýně a nechají zpracovat dýňová semena certifikovaným organickým Schalkovým mlýnem z Ilzu ve Štýrsku na nejlepší olej ze semen. Schalk, stejně jako my, je také tradiční rodinnou firmou, která si cení vysoce kvalitních produktů s rozpoznatelným regionálním charakterem a pracovních metod zaměřených na přírodu.

Dýňový olej je bohatý na antioxidanty, vitaminy A, B1, B2, B6, C, D a E a také na stopové prvky. Kromě toho tuk z dýňových semen je jedním z nejcennějších rostlinných tuků, protože 80% jsou nenasycené, 50% dokonce polynenasycené mastné kyseliny.

Vynikající do krémových polévek jako je chřestová, dýňová nebo rajčatová.

Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě, mimo zdroj tepla a přímého slunečního světla.

BIO Pumpkin Seed Oil 250 ml
(BIO Kürbis-Kernöl)

A high quality product for stylish enjoyment from the winery Hirtl. They cultivate the pumpkins organically and have the pumpkin seeds processed by the certified organic Schalk mill from Ilz in Styria into the finest seed oil. Schalk, like the winery Hirtl, is also a traditional family business, which values high-quality products with recognizable regional character and nature-oriented working methods.


Pumpkin Seed Oil is rich of antioxidants, the vitamins A, B1, B2, B6, C, D and E as well as trace elements. In addition, the fat of pumpkin seeds is one of the most valuable vegetable fats, because 80% are unsaturated, 50% even polyunsaturated fatty acids.

Delicious as a topic on the cream soups such as asparagus, pumpkin or tomato.

Storage: Store in a dry and dark place, away from heat and direct sunlight.
 

  • 100% produkt z Rakouska
  • Výrobce: Vinařství Hirtl, Poysdorf, Rakousko
  • Složení: BIO dýňový olej (Organic Pumpkin Seed Oil)
  • Objem 250 ml (také ve variantě 500 ml - cena na dotaz)
  • Datum spotřeby:

Průměrné výživové hodnoty na 100g*; Energetická hodnota 3700 kJ/900kcal; Tuky 100g - z toho mastné kyseliny nasycené 18g, mononenasycené 36g, polynenasycené 46g; Sacharidy 0g - z toho cukry 0g; Bílkoviny 0g, Sůl 0g; Vitamíny A, B1, B2, B6, C, D.

Hmotnost 0.8 kg