• 1 z 4
 

Olivový Olej Extra Virgin OLEARIO 1L Křupavé smažení

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
315 Kč
Značka Olearia del Garda
Kategorie Extra panenský olivový olej
 

Olivový Extra Virgin Olej OLEARIO 1L
(Olio extravergine di Oliva)

Extra panenský olivový olej ve výhodném litrovém balení z výběru nejlepších olivových olejů hlavních evropských produkčních oblastí, pochází z oliv sklizených ve správném čase zralosti, pomocí zcela mechanických metod. Tento olej, který se vyznačuje ovocnou a mírně hořkou chutí, je v kuchyni mimořádně všestranný a lze jej použít jak na vaření, tak i jako dresink pro mnoho jídel. Při tepelné úpravě zůstává olej stabilní až do teploty 180 °C. Je vynikající pro smažení menších kousků a grilování, také na marinády, majonézy, pod maso, omáčky či dochucení polévek.

Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě, mimo zdroj tepla a přímého slunečního světla.

Extra Virgin Olive Oil OLEARIO 1L
(Olio extravergine di Oliva)


From the selection of the best olive oils from the major European producing areas comes this Extra Virgin Olive Oil, obtained directly from olives harvested at the right point of maturity through totally mechanical methods. Characterized by a fruity and slightly bitter taste, this oil is extremely versatile in the kitchen and can be used both for cooking or as a dressing for many dishes. During heat treatment, the oil remains stable up to a temperature of 180 ° C. It is excellent for frying smaller pieces and grilling, as well as for marinades, mayonnaise, meat, sauces or seasoning soups.

Storage: Store in a dry and dark place, away from heat and direct sunlight.

  • Směs jakostních olivových olejů pocházejících z Evropské unie
  • Výrobce: Olearia del Garda, Bardolino, Itálie
  • Složení: Olio extra vergine di oliva (extra panenský olivový olej)
  • Objem 1000 ml
  • Datum spotřeby:

Další informace:
Průměrné výživové hodnoty na 100g*; Energetická hodnota 3762 kJ/900kcal; Tuky 100g - z toho mastné kyseliny nasycené 14g, mononenasycené 73g, polynenasycené 7,5g; Sacharidy 0g - z toho cukry 0g; Bílkoviny 0g, Sůl 0g; Vitamín E 22,4mg - 18% referenční hodnoty příjmu. * Zdroj INRAN.

Hmotnost 2.2 kg