BIO
  • 1 z 4
 

BIO Olivový Olej Extra Virgin Doladí Váš skvělý pokrm

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
380 Kč
Značka Olearia del Garda
Kategorie Extra panenský olivový olej
Položka byla vyprodána...
 

AKCE - VÝPRODEJOVÁ CENA - datum spotřeby 10/2023!!

BIO Olivový Olej Extra Virgin 750 ml
(Olio extravergine di Oliva Biologico)

Těm, kteří si uvědomují zdraví a oceňují přírodní způsoby produkce, nabízí společnost Olearia del Garda tento organický extra panenský olivový olej.
Výběrová jakost olivového oleje získaného přímo z oliv pouze mechanickými postupy z ekologického BIO zemědělství. Skvělá volba na Váš stůl s veškerou chutí a pravostí produktu získaného výhradně z oliv pěstovaných bez použití chemických látek.
Jedná se o olivový olej zelené barvy s vyváženou chutí a střední ovocností, vhodný pro jakékoli použití v kuchyni, získaný výhradně z oliv italského původu, přísně extrahovaných za studena, aby se zachovaly všechny jejich vlastnosti.

Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě, mimo zdroj tepla a přímého slunečního světla.

ORGANIC Extra Virgin Olive Oil 750 ml
(Olio extravergine di Oliva Biologico)

To those who are health-conscious and appreciate natural methods of production, Olearia del Garda offers this Organic Extra Virgin Olive Oil. Selective quality of olive oil obtained only from olives just by mechanical processes from organic BIO farming. It is the right choice to bring on your table all the flavor and authenticity of a product obtained from olives grown without the use of chemical agents. Obtained exclusively from olives of Italian origin, strictly cold-extracted to preserve all their properties, this is a green coloured olive oil with a balanced taste and medium fruitiness, suitable for any use in the kitchen.


Storage: Store in a dry and dark place, away from heat and direct sunlight.

  • 100% produkt z Itálie
  • Výrobce: Olearia del Garda, Bardolino, Itálie
  • Složení: Olio extra vergine di oliva BIOLOGICO (extra panenský olivový olej BIO)
  • Objem 750 ml
  • Datum spotřeby:

Další informace:
Průměrné výživové hodnoty na 100g*; Energetická hodnota 3762 kJ/900kcal; Tuky 100g - z toho mastné kyseliny nasycené 14g, mononenasycené 73g, polynenasycené 7,5g; Sacharidy 0g - z toho cukry 0g; Bílkoviny 0g, Sůl 0g; Vitamín E 22,4mg - 18% referenční hodnoty příjmu. * Zdroj INRAN.

Hmotnost 2 kg