Akce Tip Doporučujeme
  • 1 z 4
 

Olivový Olej Olivový Olej LE COLLINE Vynikající na bruschettu či do salátu caprese

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 149 Kč (–50 %)
150 Kč
Značka Olearia del Garda
Kategorie Extra panenský olivový olej
 

Olivový Extra Virgin Olej "LE COLLINE" 750 ml
(Olio extravergine di Oliva)

Výhradně italský olej “ Le Colline” se vyrábí z nejlepších odrůd. Tradičním postupem se získává výběrová jakost olivového oleje. Šetrný sběr a pouze mechanické lisování za studena z oliv původem z Itálie, nízký stupeň kyselosti. Charakteristika oleje uspokojí i toho náročného zákazníka. Výtečný pro studenou kuchyni. Výraznější aroma i chuť, v závěru lehce pikantní. Harmonická a vyvážená chuť a nízká kyselost z něj činí vysoce kvalitní dressing, zejména za studena, který zvyšuje chuť mnoha tradičních jídel i moderní kuchyně.

Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě, mimo zdroj tepla a přímého slunečního světla.

Olivový Extra Virgin Olej "LE COLLINE" 750 ml
(Olio extravergine di Oliva)

Le Colline Extra Virgin Olive Oil is obtained by traditional mechanic cold pressing technique and exclusively from olives of Italian origin, chosen among the best varieties. This Extra Virgin Olive Oil has excellent organoleptic characteristics, appreciated by the most sophisticated and demanding palates. The harmonious and balanced taste and low acidity make it a high quality dressing, especially raw to enhance the taste of many traditional dishes as well of the modern cuisine.

Storage: Store in a dry and dark place, away from heat and direct sunlight.

  • 100% produkt z Itálie
  • Výrobce: Olearia del Garda, Bardolino, Itálie
  • Složení: Olio extra vergine di oliva (extra panenský olivový olej)
  • Objem 750 ml
  • Datum spotřeby: 2023

    Ostatní informace:
    Průměrné výživové hodnoty na 100g*; Energetická hodnota 3762 kJ/900kcal; Tuky 100g - z toho mastné kyseliny nasycené 14g, mononenasycené 73g, polynenasycené 7,5g; Sacharidy 0g - z toho cukry 0g; Bílkoviny 0g, Sůl 0g; Vitamín E 22,4mg - 18% referenční hodnoty příjmu. * Zdroj INRAN.

Hmotnost 2 kg